Pirkinių krepšelis

Klientų aptarnavimas

Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti

Užsakymai ir pristatymas

Dažnai užduodami klausimai

Vidutiniškai prekės pristatymos per 5-10 darbo dienų, išskyrus šventinį laikotarpį, kai pristatymas gali trukti keletu dienų ilgiau nei įprastai.

Norint atlikti bet kokius pakeitimus susijusius su užsakymu, maloniai prašome kreiptis tiesiogiai į mus kontakais nurodytais šioje skiltyje.

Deja, negalime pridėti prekių prie jau pateiktų užsakymų. Mes siūlytume pateikti naują užsakymą kitoms prekėms.

Jeigu Jums pristatya prekė buvo nekokybiška, kreipkitės į mūsų komandą, maloniai Jums pagelbėsime.

Būtinai nurodykite savo užsakymo numerį, pridėkite sugadinto produkto/neteisingo užsakymo nuotraukas. Daugiau skaitykite šioje skiltyje.

Mūsų parduodami šviestuvai reikalauja surinkimo pagal instrukciją, kuri pridedama prie kiekvieno šviestuvo. Surinkimas trunka keletą minučių, pakanka vieno asmens tam atlikti. Norint nesirūpinti šviestuvo surinkimu bei pajungimu, kviečiame užsakyti mūsų meistro paslaugas, kuris Vilniuje bei Vilniaus rajone atvyksta į namus už papildomą mokestį.

Kliento duomenų saugumą užtikrina įdiegtas saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Jūsų mokėjimai yra apdorojami 100% saugiai ir patikimai.

Prekes galima išsiųsti į bet kurią šalį. Verta atkreipti dėmesį, kad siunčiamos prekės į trečiąsias šalis yra apmokestinamos papildomais mokesčiais pagal šalies gavėjos įstatymus.

Visiems užsakymams taikome 30 dienų grąžinimo garantiją. Yra papildomos sąlygos, kurias galite rasti šioje skiltyje.

Įvairiomis progomis skelbiame nuolaidos kodus savo „Facebook” bei „Instagram” paskyrose. Taip pat, rekomenduojame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį, kuriame taip pat galite rasti nuolaidos kodus.

Neradote atsakymo?

Paspauskite ant žemiau esančių nuorodų detalesnei informacijai gauti
Nemokamas pristatymas

Užsakymams virš 99 €

Grąžinimo garantija

30 dienų pinigų gražinimo garantija

Kokybės garantija

12 mėnesių garantija

100% Saugūs mokėjimai

El. bankininkystė / MasterCard / Visa