Pirkinių krepšelis
Medinis virtuvinis stalas, pakabinami šviestuvai

7 gyvenimą keičiančios namų dekoro idėjos. 2022 metų tendencijos.

Ar prieš pasinerdami į 2022 m. tendencijas iš tikrųjų žinome kas yra tendencija? Kaip mes iš tikrųjų ją apibrėžiame? Paprastais žodžiais tariant, tendencija yra visuotinė kryptis, idėja kuria vadovaujantis kažkas pasikeis ar vystysis. Taigi, iš esmės kalbame ne tik apie madą, bet ir pertvarkome savo interjero erdvę, sutelkdami dėmesį į komfortą ir ramybę. Covid pandemija sukėlė daug pokyčių mūsų gyvenime. Labiausiai pradėjome puoselėti namų aplinką, kurioje kiekvienas norime jaustis laimingas ir saugus.

Taigi, ar esame pasirengę ištirti naujas namų dekoro tendencijas 2022 metais?

Vintažinio stiliaus mėgėjai – tai yra jūsų metai.

Dėl pandemijos atvejų visame pasaulyje ir aplinkosauginio sąmoningumo didėjimo pastebėjome, kad dauguma žmonių pradeda atkreipti dėmesį į senovinį, vintažinį dizainą. Lyg atsigręžia atgal į praeitį. Kodėl taip manome? Pagal apibrėžimą, vintažinis stilius yra ekologiškesnis pasirinkimas, o baldų modelius sunku pakartoti, dėl to tai žmonių namus daro išskirtinesnius.

Taigi, 2022 metais vintažinis stilius yra ir bus tvarus pasirinkimas, pridės charakterio į jūsų interjero dekorą ir parodys meilę ir pagarbą antikvarinių daiktų istorijai ir jų vertei. Be to, priklausomai nuo dydžio, formos ir spalvos, šie antikvariniai daiktai suteiks žaismingą toną jūsų namų dekorui.

Natūralios žaliavos tarnaujančios jums. 

Pereinant prie aplinkosauginio sąmoningumo, į madą įsilieja natūralios medžiagos. Tokios medžiagos kaip natūralus medis suteikia jausmą, kad namų šeimininkas ieško labiau atsakingo būdo dekoruoti savo namų  gyvenamąsias erdves.

Mediena gali suteikti to raminančio komforto, kurio visi ieškos būtent 2022 metais. Be medžio, akmuo ir marmuras taip pat turės didelę įtaką 2022 metų interjero tendencijoms, o ypač vonios kambariuose, virtuvėse ir mažuose balduose, pavyzdžiui, kavos staliukuose. Šiltesnių medienos travertino tonų derinys išsiskirs ir dominuos šiais metais.

Apglėbkite Žemės spalvas !

Manome, kad perėjimas nuo tamsių, klasikinių spalvų prie “turtingų” ir natūraliai šviesesnių spalvų bus 2022 metų tendencija. Ruda, varinė, eukalipto spalva ar net alyvuogių žalia yra keletas tonų, kurie bus madingiausi ir geidžiamiausi šiais metais. Tonas ant tono, pavyzdžiui, ruda ant rudos spalvos gali suteikti tam tikros retro mados prieskonį. Tikėtina, kad ruda bus nauja juoda spalva 2022 metais.

Jei norite naudoti raudoną, geltoną ar kitas gamtos spalvas, pavyzdžiui, mėlyną spalvą, darykite tai paprastai. Turėkite mintyje gamtos spalvų paletę ir eisite teisingu keliu įrenginėjant ar renovuojant savo namus.

Papildoma užuomina: jei norite, pridėkite keletą juodų akcentų, bet įsitikinkite, kad juos naudosite tik kaip kontrasto detales, o ne kaip dominuojančią spalvą.

Universalios erdvės

Ši pandemija leido mums suprasti, kad namai yra prieglobstis, kuriame visi kambariai ir erdvės gali būti naudojami skirtingoms veikloms. Geras pavyzdys yra valgomojo stalas arba virtuvės salelė/baras, nes jie gali būti naudojami kaip stalas skaitymui ar darbui iš namų kompiuteriu. 

Dėl šios priežasties mums reikia daugiafunkcinių baldų, tokių kaip sulankstomi stalai, daugiafunkciniai stalai ar šiuolaikinės sofos-lovos, kad galėtume efektyviai dirbti iš namų. Nesvarbu, ar erdvė yra didelė, ar maža, pagalvokite protingai ir investuokite pinigus tik į dizainus, kurie tarnauja ilgai ir leidžia jums atlikti kelias veiklas namuose.

Kreivės, linijos ir zig zag’ai

Pradedant linijomis, dėmesys pereina prie geometrijos ir simetrijos. Pavyzdžiui, plytelės taps geometrinės, naudojant mozaikas, kad apgaubtų jūsų virtuvės langus ar vonios sienas naujomis detalėmis.

Kreivės visada liks metų tendencija. Namų apyvokos reikmenyse atsiranda organinių, netobulų kreivių ar minkštų apvalių formų, suteikiančių papildomą architektūrinę detalę jūsų būste.

Galiausiai, Zig zag’ai atneš 1980-ųjų pojūtį ir atkurs tendencijas iš praeities, kai šie bus naudojami balduose, induose ar net patalynės komplektuose.

Nesenstantis minimalizmas

Kaip sakoma pavadinime, nesenstantis minimalizmas, visada madingas.

Minimalizmas yra ne tik minimali apdaila, bet ir minimalus baldų naudojimas. Svarbiausias šios apdailos aspektas yra tai, kad atlaisvindami erdvę turime vietos orui.

Pandemijos metu žmonės pradėjo atsikratyti nefunkcionalių dalykų, kurie trukdo jų gyvenimui. Dabar yra puikus laikas atsinaujinti ar atsikratyti baldų, kurių jums nereikia, pavyzdžiui, senos drabužių spintos ar net gi senamadiškos namų apdailos. Atsargiai, tik neišmeskite senų, vintažinio stiliaus baldų ar interjero detalių – jos juk bus mados klyksmas numero uno.

Slaptas patarimas

Mes turime jums slaptą ingredientą, spalvą, kuri papildys jūsų dekoro žaismą 2022 metais. Taip, tam tikra spalva gali visiškai pakeisti jūsų interjerą, todėl mūsų geriausias pasiūlymas šiais metais yra atrasti žalią spalvą ir gausybę jos atspalvių. Žalia ir jos atspalviai, tokie kaip smaragdo žalia, atneš gamtą į jūsų namus ir pakeis 2022 metus.

Paskutinės mintys

Mes suprantame, kad yra daug informacijos, kurią reikia suvirškinti, tačiau esame įsitikinę, kad jūsų vaizduotė veiks tikslingai ir 2022 metais jūsų namai išsiskirs bet kokiu atveju. Mūsų patarimas jums: sutelkite dėmesį į žalius ir senovinius baldus ar interjero detales, nes mes juk mylime gamtą ir norime naudoti tvarias ir ekologiškas medžiagas.

Tikiuosi, kad Jus įkvėpė mūsų idėjos. Visada galite peržvelgti mūsų katalogą ir papuošti būtent savo namus!

Nemokamas pristatymas

Užsakymams virš 99 €

Grąžinimo garantija

30 dienų pinigų gražinimo garantija

Kokybės garantija

12 mėnesių garantija

100% Saugūs mokėjimai

El. bankininkystė / MasterCard / Visa