Pirkinių krepšelis
Namų interjeras su vaizdu į medžius

4 būdai kaip įnešti gamtos į namus

Ar žinojote, kad visos kiekvieno namo erdvės gali turėti įtakos mūsų sveikatai ir psichinei būklei? Šis klausimas gali jus nustebinti, tačiau įprasta tiesa, kad kiekvieno pastato interjeras gali turėti didelės įtakos mūsų psichologinei būklei. Taip pat, ar žinote, kad interjero architektūroje naudojamos medžiagos ir faktūros gali pagerinti arba pabloginti mūsų vidinę sveikatą?

Mediena kaip medžiaga mums, žmonėms, yra labai pažįstama. Taip pat įrodyta, kad ši medžiaga turi tiesioginį poveikį mūsų psichikos stabilumui. Štai kodėl dauguma Graikijos salų architektūrų ir skandinaviško dizaino filosofijų naudoja medieną kaip pagrindinį konstrukcinį elementą.

Kaip mediena veikia mūsų psichinę būseną: interjerai

Mediena turi gebėjimą subalansuoti mediniame interjere gyvenančių asmenų nerimo lygį. Tyrimai taip pat parodė, kad mediena turi įtakos ir žmogaus elgesiui, socialiniam požiūriui ir pastabumui. Įvairios medienos tekstūros taip pat turi didelę įtaką mūsų vidinei psichologijai. Tiksliau sakant, tamsios medienos tekstūros padidina nerimo lygį ir sukelia vidinį spaudimą kiekvienam žmogui. Priešingai, šviesios medienos tekstūros sukuria jaukumo ir ramybės jausmą kiekvienoje erdvėje. Be to, medinis paviršius, medžiu dengta siena ar medinis kavos staliukas gali sukurti saugumo ir gamtos artumo jausmą.
 

1 žingsnis – Parketas

Pirmas žingsnis natūralaus gyvenimo būdo link – medinės grindys. Tai vienas populiariausių sprendimų mėgstantiems šiltą interjerą. Jis gali būti naudojamas visose erdvėse, tačiau labiausiai tinka miegamuosiuose.

Medinis parketas, parketlentės

2 žingsnis – mediniai baldai

Kitas įprastas būdas įnešti gamtą į namus – mediniai baldai. Modernaus valgomojo stalo ar kavos staliuko kartu su skystu stiklu gali pakakti, kad jūsų erdvė būtų išskirtinesnė ir šiltesnė. 

medinis stalas, kėdės

3 žingsnis – apšvietimas

Šviestuvai iš medžio yra efektyvus būdas pakeisti jūsų erdvę. Šiandieninės medienos apdirbimo technologijos suteikia mums galimybę sukurti ekscentriškų ir netradicinių dizainų iš medžio. Medinis pakabinamas šviestuvas, medinė stalinė lempa ar toršeras gali būti daugiau nei pakankamai, kad šiek tiek pasijustų natūralaus gyvenimo būdas Jūsų namuose.

Medinis pakabinamas šviestuvas Sylvan

Šviestuvas „Sylvan”

4 žingsnis – medinės dekoratyvinės detalės

Paskutinis ir galbūt ekonomiškiausias būdas panaudoti medieną Jūsų interjere yra mažas arba didelis dekoratyvinis elementas. Jei nesate tikri, ar norite įtraukti gamtinius elementus į savo namus, galite pradėti nuo šio žingsnio. Medinės žvakidės, įtakojamos organinių formų, yra nebrangus medinio interjero dizaino elementas, sukuriantis jaukų Jūsų svetainės kampelį.

medinės žvakidės

Kokios namų interjero tendencijos bus populiarios 2022 metais

Nemokamas pristatymas

Užsakymams virš 99 €

Grąžinimo garantija

30 dienų pinigų gražinimo garantija

Kokybės garantija

12 mėnesių garantija

100% Saugūs mokėjimai

El. bankininkystė / MasterCard / Visa